Nejvýhodnější stavební spoření: Liška ho má na pár dnů v akci

jih | 21. 8. 2019 10:33 | 3 komentáře

Českomoravská stavební spořitelna (Liška) nabízí do začátku září akci, která z jejího spoření dělá jedničku na trhu. Spořitelna jde dál, než je u akcí stavebních spořitelen běžné.

Za uzavření smlouvy o stavebním spoření online se neplatí poplatek (jak je obvyklé), do cílové částky 150 tisís korun je uzavření zdarma a navíc klient obdrží bonus 1000 Kč. Podmínky pro jeho dosažení jsou navíc jednoduché.

Pokud chcete stavební spoření pořídit z důvodu pravidelného spoření, pak nyní nenajdete výhodnější nabídku. Ukazují to výpočty webu Stavebky.cz, který akci od Lišky podrobně rozebírá.

„Když započítáme všechny výhody a odečteme poplatky, dostaneme při pravidelném spoření po dobu šesti let zhodnocení vkladů 3,865 % po zdanění. Pro srovnání: kdybychom chtěli stejného výsledku dosáhnout spořicím účtem, musel by mít úrokovou sazbu 4,547 %,“ vypočítává Petr Kielar z webu Stavebky.cz.

Žebříček výhodnosti stavebního spoření z webu Stavebky.cz

Žebříček výhodnosti stavebního spoření z webu Stavebky.cz

„Takto vysoké zhodnocení tady dlouho nebylo,“ uzavírá hodnocení Kielar.

Tip: Nová podpora spoření: Stát chce zvýhodnit nejen penzijko

Líbil se vám článek

+12
Ano
Ne

Diskuze

23. 8. 2019  |  03:44  |  Investor

To už je lepší koupit Bitcoin a to by musela spadnou celá ekonomika aby nedal za 6 let 4%pa

21. 8. 2019  |  23:11  |  Tom2

Za mě Lišce vychcané i Raifce se raději obloukem vyhnout=lákavá reklama, ale klidně vás někde za rohem oholí skrytě o poplatky. Nejférovější přístup za skorem 20 let x-rolování stavebka jsem udělal s Modrou pyramidou a Wustenrotem.

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK