Spoření a investice v říjnu: prémie ke stavebku a nové fondy

Monika Veselíková | 31. 10. 2017 | 2 komentáře

Devět nových fondů Sberbank a dva fondy ČSOB zprostředkují investice do dluhopisů, nemovitostních akcií i zlata. Wüstenrot nabídne úvěr bez poplatků, Modrá pyramida láká na prémii. Další novinky, akce a slevy na trhu spoření a investic najdete v našem přehledu.

Spoření a investice v říjnu: prémie ke stavebku a nové fondy

Na trhu investičních produktů přibyly nové investiční fondy Sberbank a ČSOB. Stavební spořitelny nabízejí úvěry bez poplatků nebo bonus za sjednání účtu.

  • Sberbank: Devět nových fondů – ve spolupráci s investiční společností Generali Investments rozšířila Sberbank dosavadní portfolio o dva dluhopisové, jeden smíšený a šest akciových fondů. Akciové fondy nabídnou různé sektorové zaměření: investice do největších globálních značek, nemovitostních akcií, zlata, ropy a energetiky nebo farmacie a biotechnologie.
  • ČSOB: Fondy Expertiza – s nabídkou dvou nových smíšených fondů přišla také Československá obchodní banka. ČSOB Expertiza vyvážená představuje investiční příležitost zejména pro konzervativní investory. Druhý fond ČSOB Expertiza růstová cílí na investory ochotné nést vyšší míru rizika. Oba fondy sází na široké rozložení investic napříč různými třídami aktiv, regiony i odvětvími.
  • ČMMS: Vyšší úrok – s drobnou změnou je potřeba počítat u překlenovacího úvěru KreditMax Českomoravské stavební spořitelny. Zájemci o tento typ úvěru nově dostanou úrok 4,9 % ročně namísto původních 4,8 %.

Akce, slevy, bonusy

Wüstenrot – stavební spořitelna: Půjčka ProBydlení bez poplatku – zájemcům o překlenovací úvěr (Půjčka ProBydlení) Wüstenrot odpustí poplatek za sjednání smlouvy o stavebním spoření, poskytnutí a zpracování úvěru i vedení úvěrového účtu. Akce končí 31. 12. 2017.

ČMSS: 800 korun za Poštovní účet – klienti Českomoravské stavební spořitelny, kteří si prostřednictvím obchodních zástupců ČMSS do konce roku založí Poštovní účet u Ery/Poštovní spořitelny, získají 800 korun na stavební spoření.

Modrá pyramida: Prémie a lepší úrok – noví klienti dostanou od stavební spořitelny prémii 3000 korun. Podmínkou je, že nejpozději do čtyř měsíců od založení stavebka Moudré spoření vloží na účet 3000 korun. Kdo si sjedná smlouvu s prémií, může navíc dosáhnout na bonusové úročení 0,5 procenta ročně. I tady je ale potřeba splnit podmínku – do konce roku si na stavebko poslat alespoň půl procenta z cílové částky. Akci lze využít do 15. 12. 2017.

České spořitelna: Bez poplatku za cenné papíry – do 15. 12. 2017 Česká spořitelna neúčtuje poplatky za převedení vybraných cenných papírů. Konkrétní seznam najdete na webu České spořitelny, převod lze provést na vybraných pobočkách.

Líbil se vám článek

+1
Ne
Ano

Diskuze

19. 1. 2018  |  14:30  |  to je příležitost pro vás dnes získat půjčku !!!

to je příležitost pro vás dnes získat půjčku !!! Ahoj všichni. Existuje úvěrová společnost, o které bych vám chtěl povědět. V Americe existuje nová soukromá půjčovna, mám příbuzného, který v současné době pracuje jako úvěrový důstojník, a tak mi řekl, abych pomohl dělat inzerát o své nové úvěrové společnosti. Potřebujete půjčku pro vaše podnikání? půjčit si splatit své dluhy? jaký druh úvěru potřebujete? kontaktujte je dnes prostřednictvím své oficiální e-mailové adresy a můžete také navštívit jejich webové stránky, jak je uvedeno níže: Kontaktní email: premierloanlendingagency@outlook.com Webová stránka: https://premierloanlending.wixsite.com/nationwide-lending Tel: +1 (267) 652-8380 JIRAPRAPA.

31. 10. 2017  |  09:46  |  pepa

Prémie ke stavebnímu spoření Modré pyramidy je ve skutečnosti upuštění poplatku za sjednání smlouvy a záleží na výši cílové částky.Proč MP nenazývá věci správným jménem?

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK