Equa bank dočasně ruší vstupní poplatky u investování

pk | 2. 12. 2019 10:40 | 1 komentář

Nákup investičních fondů prostřednictvím Equa bank je ode dneška do konce roku osvobozen od vstupního poplatku. Akci můžou využít noví i stávající klienti.

Standardně klienti v Equa neplatí poplatky za zřízení, vedení či zrušení investičního účtu, stejně jako za správu a úschovu cenných papírů. Neplatí ani žádné výstupní nebo výkonnostní poplatky.

Jednoduché investování v internetovém bankovnictví začala Equa nabízet loni v listopadu. „Aktuálně s námi investuje už více než 4000 klientů. Přijali jsme 100 tisíc objednávek k obchodům s investičními fondy v celkovém objemu více než 400 milionů korun,“ upřesňuje mluvčí Markéta Dvořáčková.

Na výběr je 32 korunových fondů pokrývající globální i regionální akciové a dluhopisové trhy od společností BNP Paribas AM, Fidelity a NN IP.

Líbil se vám článek

0
Ano
Ne

Diskuze

2. 12. 2019  |  12:59  |  Arnošt

Ty bláho, tak nejen, že se v Equa bank neplatí poplatky za zřízení, vedení nebo i případného zrušení investičního účtu, ale navíc je teď nákup investičních fondů osvobozen od vstupního poplatku? To se Equa vytáhla. Pokud si ale dobře pamatuju, tak tahle akce tu už byla, tuším, že trvala nějak do konce letošního března. Asi se to vyplácí, a to oběma stranám.

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK