Luxus na vlastní kůži

redakce Peníze.CZ | 12. 7. 2018

Košile je bližší než kabát. Ale kam se hrabe na trenýrky! Hedvábná kravata je k ničemu, když to dole škrtí a řeže. Sebevědomí začíná pod kalhotami. Přinášíme soutěž o poukázky na luxusní pánské prádlo. Do práce i na zábavu.

Luxus na vlastní kůži

Hlavně si nezapomeň vzít čisté prádlo, říkala vždycky babička. A aby člověku dodala na cestu do světa trochu toho optimismu, dodávala cosi o tom, jaká by to byla ostuda, kdyby jednoho srazilo auto, že by pak mohl – byť v bezvědomí – přivést sestřičky do rozpaků trenýrkovým škrtátkem.

Netřeba ale hned strašit. Dobré spodky mají význam, i když je fakt nikomu ukazovat nebudete. Není na tom nic složitého, jen taková obyčejná selská psychologie: kvalitní, pohodlné a dobře padnoucí oblečení vám v kontaktu s lidmi dodává sebevědomí. A nejde jen o to, co je vidět, jde o kompletní pocit. A ten začíná – na vlastní kůži.

Exkluzivně pro vás přichystala největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku DMXGEAR soutěž o tři kupony na nákup. Jeden je tisícikorunový, na dvou je nabitá pětistovka. Pokud o ně chcete soutěžit, stačí poprat se s kvízem níž. Když se budete prát dobře, prozradíme vám tajné heslo. A když tohle tajné heslo pošlete do poledne ve čtvrtek 26. července na e-mail soutez@penize.cz. Do soutěže přijímáme jen e-maily z pracovních schránek, tedy s doménou @partners.cz. V mejlu samotném už pak nemusí být vůbec nic, jen vaše jméno a kontaktní údaje.

Nápovědu ke kvízu hledejte na https://dmxgear.cz.

Kdo se stal v roce 2016 tváří značky DMXGEAR?

DMXGEAR je největší obchod s pánským spodním prádlem…

Kolik značek obchod DMXGEAR nabízí?

Jak se jmenuje značka, kterou si DMXGEAR sám šije?

Jak se jmenuje návrhář značky DMXGEAR?

Jak se jmenuje prádlo, které vypadá jako slipy zepředu a zezadu má jen obvodové gumy?

Kde se jako první používaly jocksy?

Líbil se vám článek

0
Ne
Ano

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK