Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Další příspěvky v diskuzi (celkem 13 komentářů)

15. 11. 2014 6:57 | Mirek

Rychle rozum do hrsti a pryč od těhto zločinců !!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 2. 2014 7:44 | Jojo

vítej v Česku
-3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

3. 2. 2014 18:27 | Jindřiška zívalová

Dobrý den .Chtěla jsem se optat v červenci my skončila insolvence a nějakým způsobem my odešly peníze na účet znova jako insolvence v srpnu a v prosinci .Chtěla jsem se optat jak můžu získat peníze zpět .Děkuji Zívalová
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 12. 2011 10:55 | Zdeňka Kýrová

Dobrý den, v srpnu 2008 jsem si vzala od GE Money Multiservis úvěr 50 tisíc korun. Číslo smlouvy je 3248527168. Včera mi přišlo od firmy Profidebt, že jste postoupili pohledávku jim a žádají po mně zaplatit 56. 777,40 Kč. Půjčenou částku jsemsplácela cca 2,5 roku příkazem z manželova účtu -měsíčně 1484,00 Kč. Vše nasvědčuje tomu, že jste tuto splacenou částku opomenuli. Co je s ní.Přece nemohu platit více než jsem si půjčila a když se 2,5 roku poctivě splácelo. Děkuji za rychlou odpověď.
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

4. 5. 2011 12:08 | Iva Kučerová

Dobrý den,prosím vás o radu.V roce 2003 přišla mému otci úvěrová karta na částku 20000.Ten však tento úvěr odmítl,a tak jsem z této karty čerpala já-jeho dcera.Po čase byl tento limit navýšen o dalších 32000 kč,i toto jsem vyčerpala.Z toho byla zaplacena částka 25303 kč.Poté jsem se dostala do finanční tísně a úvěr přestala splácet.Tato záležitost dnes leží u soudu a je tímto postihnut můj otec.Chtěla bych celou tuto záležitost tímto vzít na sebe,aby nebyl můj otec potrestán,protože s tím nemá nic společného.Prosí prtoto o radu,co mám v tomto případě dělat a na koho se obrátit.S pozdravem Kučerová Iva.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 6. 2010 6:07 | Ivo Tomášek

Dobrý den, mám Vám zaplatit poslední splátku na pračku, a dělá ta částka 3.999kč,mohl bych tuto splátku zaplatit na 2 krát?Máme 2 děti a já pracuji sám, protože žena zůstala bez práce. Děkuji moc Tomášek Ivo. Odepište mi.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 5. 2010 14:33 | zákazník

Pane Jirousek Z ODDĚLENÍ PLAT.KARET chovejte se slušně a neurážejte a vaší kartu si ..... ...... Novák
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

24. 12. 2009 21:53 | Anna Sedláčková

Dobrý den pane inženýre Hakle,
mám stejný problém s kreditní kartou, o němž se také zmiňujete. Splátky jsou zaplaceny a banka požaduje (domívám se, že neoprávněně) poplatek za vedení účtu a karty (ve stejné výši), ačkoliv jsme tuto kartu písemně vypověděli.
Můžete mi prosím napsat, jak jste řešil svůj případ a případně poradit, jak postupovat?
Předem velmi děkuji za pomoc.
S pozdravem,
Anna Sedláčková, Kroměříž, email: annakm zavináč seznam.cz
-1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 11. 2009 16:46 | Ing. HAKL Josef

Dne 15.10.2009 jsem požádal o zrušení smlouvy k Money Card. Příčinou bylo, že jste mi neoprávněně naúčtovali roční poplatek za vedení karty k datu 8.9.2009 za období od 8.9.2008 a přitom jste tento poplatek zřidili až teprve 1.3.2009. Platil jsem tedy půl roku za neexistující službu. Proto jsem podal výpověď smlouvy. Vaše oddělení stížností mi z pochopitelné loajality s podnikem a zřejmě strachu příslušného referenta ze ztráty místa sdělilo, že poplatek je oprávněný (což by zvážil i absolvent práv z Plzně) a že stížnost správně považuje za žádost o zrušení smlouvy a postupuje ji na další oddělení, které mne o zrušení smlouvy vyrozumí. Čas plyne a místo požadované informace mi znovu přišel požadavek na zaplacení zbytečných dalších měsíčních¦ poplatků. Telefonem s příslušnou referentkou nelze nic projednat, protože jej jednoduše nebere. Můžete alespoň ze slušnosti odpovědět,nebo ze mne budete vytahovat peníze za nic i nadále???
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

13. 11. 2009 10:09 | Vojta

Dobrý den,jak jste nakonec dopadla mě se stalo to samé a jem mi řekli že to byla interní chyba že jsem sms ani neměl dostat
-2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 1. 2009 17:01 | Jiří Buček

Dobrý den.Mám problém se získáním poukázek na splácení.Koupil jsem si na splátky počítač a od Vás jsem dostal půjčku rozdělenou na 24 splátek.Jenže se smlouvou jste mi poslali jen 12 poukázek.Ty jsem zaplatil.Ale teď mám problém se získáním zbývajícich.Žádné jste mi zatím neposlali a při zkoušení Vás kontaktovat na Zákaznické lince a pro provolání hromady peněz jsem stále v pr... Při zadání čísla smlouvy mě stále žádá o zadání správného čísla,ale jinší než na smlouvě nemám.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 6. 2008 23:17

To snad ani není možné :)
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

5. 4. 2006 11:51

Dobrý den. Došli mi složenky a Vase operátorka mi sdělila že než mi přijdou nové že nemůžu napsat kopii Vaši složenky typu A z důvodu že Vám nebude doručena i když nevim proč. S pozdravem Václav Králík Londýnská 11 Praha 2
+31
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Informace na této stránce mají povahu diskusního fóra pro registrované uživatele. Byť je pro publikování příspěvku vyžadována registrace, vydavatel neručí za pravdivost zveřejněných informací a neověřuje jejich faktickou správnost či autenticitu. Pokud jste zaznamenali příspěvek, který by tu být neměl, napište nám na redakce@penize.cz

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Renata Vesecká

bývalá nejvyšší státní zástupkyně

Petra Procházková

manažerka, Agrofert

Renata Vesecká
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 5 duelů
×
Petra Procházková
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services