Padla druhá nejvyšší výhra ve Sportce. Příště stát ukrojí miliony

Petr Kučera | rubrika: Aktuality | 14. 11. 2019 | 14 komentářů
Ve Sportce včera padla druhá nejvyšší výhra v historii této soutěže. Díky všem uhodnutým číslům v prvním tahu bude jeden hráč bohatší o 250 944 439 korun.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

14. 11. 2019 21:07, prochlad

Neukrojí.UKRADNE

+29
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 14 komentářů)

30. 12. 2019 19:13

Souhlasím. Ani hnusný Komanč se neodvážil takové drzosti, aby zdanil výhry ve Sportce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

30. 12. 2019 19:11 | fefa

Sázku platím ze zdaněných peněz. Nevím, proč mi výhru nenažraný Babišův (+ hlavně Maláčové) stát chce výhru zdanit, aby vybrané peníze nerozvážně rozházel. Ale co se divím. Není to první, ale jistě ani poslední případ, kdy nám hladový stát znovu zdaní už jednou zdaněné vydělané peníze. Na uspokojení desetitisíců nepotřebných úředníků je přeci třeba někde peníze sehnat. Přitom na náročnější pomůcky pro mrzáky je třeba vyhlašovat soukromé sbírky. Je to ostuda.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2019 21:56 | Urban František

Sportku sázím ještě když jsem byl na vojně tedy od roku 1970.Pomalu 5o let.Nikdy ale nic takového jako zdanit Sportku pro sázející,jsem nezažil,nebo alespoň o tom nevím. Stímto zdaněním končím se sázením sportky a doufám,že nebudu sám. Stát už neví,kde brát peníze,tak se zaměřil na Sportku a automaty nechal být.Dostal jsem návrh abych sázel v SRN,pokud budu chtít.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2019 15:43 | václav

jeden velkej podvod
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2019 15:03 | port

hm. majitel sportky si vzal neco malo na svacinky.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2019 9:43 | Petr

Tak to určitě není.Nikomu nebude dávat Sazka 20 mil. kč jen tak. Výherce Jackpotu je jen obyčejný bezdomovec,který má ještě platnou občanku,kterého zavezou do sídla Sazky kde mu dají na papírku číslo účtu na který výhra půjde.Bezdomovec pak dostane nanejvýš 5000 kč a láhev rumu. Pokud hrozí nebezpečí,že by něco vykecal tak se prostě po vypití láhve skácí do Vltavy a utopí se prostě v opilosti.Nic mimořádného mezi bezdomovci. Sazka nikomu dávat 20 melounů nebude za takovou službu.To v žádném případě!Bezdomovců je kolem 60000 tak je z koho vybírat.Jinak je trapné,že všichni na světě zveřejňují výherce a tady to nejde.Přitom Bakala,Kellner,Babiš mají mnohem vyšší majetky než nějaká usraná výhra ve Sportce.A nikdo tyto boháče nestřílí a žijí si v poklidu dál.Tak o tom popřemýšlejte proč stále nechtějí ukázat výherce.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

15. 11. 2019 7:41 | Jílek

To je hnus co stát chce ještě zdanit.samy si hrabou miliardy a když se najde jednou za čas nějaký šťastlivec tak ho ještě oškubou.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 11. 2019 5:02

ZAZKA?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 11. 2019 22:42

Taky si myslím, že je vše domluvené, jednou za čas padne super jackpot
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

14. 11. 2019 21:07 | prochlad

Neukrojí.UKRADNE
+29
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2019 20:44 | Tlachal Zasloužilý

Tak na kohopak to přeposlali největší podvodníci toho státu tentokrát? Zase záhadný pán z Moravy, jež si nepřál být jmenován? "Pane, chcete si vydělat? My na vás přepíšeme 200 miliónů, a vy nám je pak vrátíte, my vám necháme 20 mega od cesty". Je tu někdo, kdo by řekl ne? Myslíte si, že to takhle není? Položte si spíš otázku, proč by to takhle Sazka nedělala, když jí to prochází vychází věky, a má plnou podporu státu, díky obrovským odvodům, navíc teď i daní z výher!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2019 20:37 | Vecerkova

Stat nedani hazard, ale poctive sazeni ano? A co takhle veskere vyhry - bonbony ve skolkach, knizky v detskych soutezich, vyhry za krizovky atd. atd. To by se to vybiralo !!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2019 20:31 | barca

proc ma stat brat tolik procent za sportku
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

14. 11. 2019 20:30 | Jaroslav

Dobry den jsem dobrotivy a prejici clovek ale nesnasim jednu vec a to kdyz me nekdo oklame v sazeni coz je ZAZKA tim jsem prestal sazet a kaslu na vas ok.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

l / 100km
l / 100km
Kč / l
Kč / l
km

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Kalvoda

advokát a exministr

Martin Kuba

politik

Jan Kalvoda
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 2 duelů
×
Martin Kuba
ÚSPĚŠNOST
100,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services