Zvýšení rodičovského příspěvku prošlo. Další změny za tři roky

Jiří Hovorka, Petr Kučera | 6. 11. 2019

Od ledna se zvýší i počet hodin, na který lze dávat děti do dvou let do školky či jinam na hlídání – a nepřijít kvůli tomu o rodičovskou.

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi 5 komentářů

8. 11. 2019  |  22:52  |  Šárka Tučková

Dobry den, zapomneli jste dopsat k otcovske dovolene, ze na ni budou mit narok jen ti muzi, kteri jsou bud zamestnani nebo jako OSVC plati nemocenske navic. To je zasadni informace!
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 11. 2019  |  21:48  |  Lichva

Docela by mě zajímalo o co nás oberou dalšího.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 11. 2019  |  20:47  |  ch

Žádám Bureše ať zruší solidární daň, která sloužila ke konkrétnímu účelu v době krize a měla mít omezené trvání. Měsíčně mi krade z peněženky další tisícovky navíc. Jsem si jistý, že je utratím lépe než on.
+4
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 11. 2019  |  19:36  |  Jerry

Upřímně si myslím, že voličům ANO, ČSSD a KSČM je úplně jedno, že se zvyšují daně (=nedodržení volebního slibu ANO). Jinak by je nevolili. StB a komunismus smrdí ve všech těchto stranách. Tím neobhajuju strany ostatní. Taky to nejsou svaťoušci, ale aspoň nemají tak silné to zhoubné populistické uvažování, které nás vede do pekel.
+5
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 11. 2019  |  19:29  |  Jerry

No nejdřív vás obereme na daních a pak vám část toho populisticky vrátíme (v souladu se zásadami politického marketingu z dílny Firmy ANOfert...) Mimochodem o kolik nadále okrádají lidi na 4% dani z převodu nemovitosti? To jsou miliardy ročně, na který stát prostě nemá z principu morální právo. Je to krádež za bílýho dne. Pro zachování této daně hlasovalo ANO, ČSSD a komouši. A to je jen špička ledovce jejich politiky.
+19
Líbí
Nelíbí
Reagovat
1/1

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK