Koalice za dvacet miliard

Pavel Jégl | 5. 8. 2019

Položí snad českou vládu spor o rozpočet?

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi 3 komentáře

5. 8. 2019  |  10:34  |  kalich

ČSSD je nespolehlivý koaliční partner. Jejich cíl je honit voliče po poli (svými nesmyslnými nápady) jako zajíce a ne a ne nějaké chytit. Ministři ČSSD ve vládě jsou ostudou nekvality. Neumí řídit své resorty, hledat úspory ani nemají přehled o práci svých podřízených, ti jejich náměstci jsou přímo ostudou. ČSSD vzhledem současnému vedení by měla v dalších volbách do PS spadnout pod 5%! V současné době hraje Hamáček špinavou hru a zasluhuje za to i tvrdý trest,že brzy skončí!
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

5. 8. 2019  |  12:55  |  L.

Četl jsem na FB Babišův (respektive Prchalův) výlev k tomuto a vybavil se mi klasický vtip: Modlí se Babiš: "Pane Bože, nevím co mám dělat. Moji ministři chtějí peníze, ČSSD chce peníze, všichni chtějí peníze a v rozpočtu už není ani flok, kde je mám vzít?" A tu zahřmí odpověď: "Vrať je!"

Teď vážně: Ve chvíli, kdy ministerstvo zemědělství přes opakovaná upozornění protiprávně pokračuje ve vyplácení dotací je to jeho skuhrání těžké chucpe.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

5. 8. 2019  |  16:22

Koalice samozřejmě pokračovat bude, protože několik tisíc sociálních demokratů přisátých na veřejné rozpočty by přišlo o živobytí a protože pracovat neumí a vzdělání také nemají, byl by to jejich propad až někam do evidence na úřadu práce, kde by ztvrdi jakožto nezaměstnatelní (kdo si vezme do práce nezvdělaného a neschopného tlučhubu). Ale je fajn vědět, že do úrovně světové špičky nám chybí už jen 20 miliard korun českých, tedy vlastně jen pár dolarů či eur :)
+2
Líbí
Nelíbí
Reagovat
1/1

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK