Tady prodávali špatný benzin a naftu. Nový přehled pokut od ČOI

Petr Kučera | 3. 8. 2019

Projděte si seznam pokut za prodej nekvalitních pohonných hmot, které nabyly právní moci během posledních jedenácti měsíců.

Diskuze

3. 8. 2019  |  11:59  |  FMach

Dělají z nás hlupáky, když najdou ČS s kontaminovanou naftou či benzínem, tak by to mělo okamžitě zveřejnit a dát upozornění pro zákazníky na danou ČS, pak by to mělo okamžitý smysl , takhle se nikdo nic nedozví a je dál okrádán a podváděn ve jménu mamonu.

+1218
Líbí
Nelíbí
Reagovat

3. 8. 2019  |  11:03  |  Pavel Vojtíšek Mohelnice

Tankuji již osm let u jedné čerpací stanice a nikdy jsem neměl žádný problém. Je to malý řetězec, po Moravě jsem ho viděl jenom na pár místech. V Čechách nikde. Když už jedu velmi daleko, vyhýbám se ,,benzina´´ a ,,mol´´. Jinak pouze a jenom na té své. Má vždy o 1,50- 4 koruny levnější než sousední čeprací stanice a maximální spokojenost.

-404
Líbí
Nelíbí
Reagovat

Další příspěvky v diskuzi 119 komentářů

6. 8. 2019  |  08:01  |  Pepa

Již od roku 1996 tankuji v ČR výhradně u ČS Benzina naftu, po zavedení Verva Diesel jedině tu. Nikdy žádný problém.
+5
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 8. 2019  |  09:03  |  David

Místo pokut, by měli u stojanu s cenami paliva postavit v daný den dostatečně velkou ceduli se špatným vysledkem pohonné hmoty a nechat to tam do další kontroly ČOI
+10
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 8. 2019  |  11:30  |  TomasJedno

Prodávají nekvalitní vyřazené palivo od německé armády s mega ziskem.
+3
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 8. 2019  |  11:54  |  Tomáš Marný

Jasnačka, ony rafinérie většinu času dělají benzín pro obyčejné benzínky, a v sobotu jedou speciálně 100 oktan pro Shell... Asi jako když si kuchaři na vojně vařili extra pro sebe, co?
+3
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 8. 2019  |  13:31  |  Prostějov

Kde najdu kontakt na tu inspekci? Chtel bych nahlasit benzinu v Prostějově na Vrahovické která prodává naředěný benzin.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 8. 2019  |  14:43  |  Hanes

Určitě jo, ale když se firma odvolá, tak oni hned zveřejnit nesmí. Psali to tam.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

7. 8. 2019  |  09:25  |  Hubert

Tank ONO prvni v seznamu, datum kontroly 2016. Dák tam jsou stanice 2017... PROC? NEZAJÍMA MĚ, KDO MĚL SPATNÉ PALIVO PRED TREMI LETY, DVEMA LETY, PRED ROKEM... TOTO SMRDI UCELOVYM CLANKEM.
+5
Líbí
Nelíbí
Reagovat

7. 8. 2019  |  16:23  |  pavel

mam maly autoservis v praze a není tyden aby jsme neresily spatane pelivo, ve vetsine pripadu pomůžou aditiva. a verte ze pancuji všichni.poprve v cepru, potom dopravce a když mate smulu, tak to naredi obsluha. je to jako s metylalkoholem. nebyt hladovosti posledního clanku tak dodnes celnici a brezina tloustnou
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

7. 8. 2019  |  22:13  |  MM

Článek k ničemu. Staré informace. Mě zajímá kde je špatné palivo dnes a ne před lety. Částečně pochopím naředění nafty benzínem z důvodu technické nekázně, ale to ostatní?? Co jim přivezou, to prodávají. Nebo snad pumpař přilévá do nádrží síru??
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat
12/12

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK