Lepší spoření, unikátní vkladomaty i okamžité platby. Co všechno chystá Equa?

Petr Kučera | 18. 4. 2019

Pořádnou porcí novinek chce Equa bank dohnat a nejlíp i předehnat konkurenty. Její účet přitom už teď patří k tomu nejlepšímu, co může běžný klient v Česku dostat – když zůstaneme ve skupině bez zbytečných poplatků a složitých podmínek.

Diskuze

18. 4. 2019  |  07:52  |  Pedro

Ještě kdyby si nestrhávali peníze za platbu přímo ze Spořícího Účtu Hit. Takhle si člověk pořád musí hlídat, aby peníze nejdřív převedl na běžný účet a teprv poté provedl platbu, což je opruz navíc.

+14
Líbí
Nelíbí
Reagovat

Další příspěvky v diskuzi 17 komentářů

5. 5. 2019  |  08:11  |  Daniel

Chce to ještě kreditní karty a karty VISA.
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

24. 4. 2019  |  14:45  |  Sylva Brodská

Tak já jsem teď narazila na 1.problem....kdyz se chci pojistit od 1.5. , musím zaplatit pojistné i za duben, což mi přijde postavené na hlavu...rada operátorka, jak to vyřešit? Prostě je to tak nastavené!
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

23. 4. 2019  |  13:13  |  Michal

Jsem rád, že Equa bank chystá všechny tyto novinky. Jediné co, tak souhlasím s poplatek při platbě ze spořícího účtu. Taky nejprve převádím a následně posílám - tohle by banka mohla také změnit.
+2
Líbí
Nelíbí
Reagovat

19. 4. 2019  |  17:44  |  Petr

Pokud vim, tak 3D secure bude od podzimu povinný u vsech bank.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

19. 4. 2019  |  16:55  |  Jolana

Ještě by to chtělo umožnit dobíjení kreditů na telefonu čísla....
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

19. 4. 2019  |  16:31  |  Andrea

Vkladomaty uz chystaj 3 roky ???? sliby...
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

19. 4. 2019  |  10:43  |  Matěj

Tři účty... Není to málo, Antone Pavloviči?
+2
Líbí
Nelíbí
Reagovat

19. 4. 2019  |  10:43  |  Matěj

Eh, tak s Poštovkou jste to teda vyhrál :)))) Mimochodem, i ten "bezkonkurenční věrnostní program" letos dost omezili, takže většina běžných transakcí už se na peníze nepřevádí.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

19. 4. 2019  |  09:12  |  Romca

No nevím...syn od Equa bank odchází, protože prý nemají ochranu při platbách kartou na internetu 3d security...Zdarma účet mají dnes téměř všichni a případný nutný výběr z cizího bankomatu jednou dvakrát do roka mě s poplatkem nezrujnuje. Já mám Poštovni spořitelnu,mají bezkonkurenční věrnostní program...za veškeré transakce mají body prevoditelne na peníze. Účet mi tak vydělá s běžným zůstatkem (klidne i nulovym) a beznym používáním kolem 2000,- rocne. Kam se hrabe spořící účet,o běžných účtech jiných bank ani nemluvím :-)
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

19. 4. 2019  |  06:53  |  Hugo

Jsem take spokojen. Jen mi chybi vkladomat, ideálně v Avionu v Ostrave
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat
1/2

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK