Moneta. Očima investora

Jaroslav Šura | 31. 1. 2019

S akciemi Moneta Money Bank (Moneta) se na pražské burze obchoduje tři roky. Ve třech tranších je tam poslal původní vlastník, americký koncern General Electric (GE). Titul se okamžitě zařadil mezi elitu a vypadalo to na slibnou budoucnost. Než se na scéně objevil miliardář Petr Kellner.

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi 4 komentáře

31. 1. 2019  |  07:36  |  Ex

Nic se nejí tak horké a i Kellner narazil na větší ryby v zámoří. V současné době probíhají přesuny akcií a největší akcionáři - americké banky skupují akcie pro někoho silného. Tuším pro koho ale Kellner to není. Spurný dostal instrukce a pokud je nesplní tak rozhodnutím nejsilnějších, ke kterému se jistě přidá mnoha těch vystrašených, poletí a nebo skončí dokonce ve vazbě. Tady už šlo evidentně o pokus okrást ostatní akcionáře. Já osobně doufám že ještě dojde k boji o akcie a Moneta vystřelí do nebeských výšin. Zatím se už začíná blýskat na lepší časy. A přesuny akcií po pádu se už začínají posouvat do dřívějších vyšších cenových relací. A to je teprve začátek.
+7
Líbí
Nelíbí
Reagovat

31. 1. 2019  |  10:41  |  JŠ

Budu rád, když budete mít pravdu. Pořád mi ještě dost akcií Monety zbylo. Ale moc tomu nevěřím, zase tak levná banka to není, aby o ni probíhal souboj a cena akcií vystřelila do nebeských výšin :)
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

31. 1. 2019  |  11:40  |  chk

Máte opravdu velkou představivost. Ta je ale v investicích spíše na překážku.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

1. 2. 2019  |  13:23  |  Josef

Já bych Kelnera nepodceňoval.
+2
Líbí
Nelíbí
Reagovat
1/1

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK