Kalkulačka příspěvku na bydlení 2019. Kdo ho dostane a kolik dělá?

Monika Veselíková | 28. 1. 2019

Příspěvek na bydlení čerpá něco přes dvě stě tisíc rodin. Na jak vysoký příspěvek letos dosáhnou a co je potřeba splnit, aby úřady dávku přikleply i vám? Poradíme. A přidáváme i výpočet příspěvku na bydlení.

Diskuze

Další příspěvky v diskuzi 4 komentáře

28. 1. 2019  |  11:48  |  Bibina

Prizpevek na pevná paliva se nepočítá pausalem, ale dle skutečného nákupu paliva ve čtvrtletí. V kalkulacce máte zapocitany paušál, který se ale nezapočítává. Bibi
-3
Líbí
Nelíbí
Reagovat

30. 1. 2019  |  20:24

Proč ůředňíci jen lidi oblbujou a pokaždé si na ně vymyšlí neco jiné ho vyřizuji příspěvek na bydleňí už celý měsíc a každí den si na mňe vymislí jiní papír proč to říkaj na etapi ? A né na jedou?
+2
Líbí
Nelíbí
Reagovat

30. 1. 2019  |  23:38  |  anonym

Dobrý den, bydlím sama se svými dvěma dětmi v nájemním bytě, kde jsou trvale přihlášeni i majitelé bytu se svými dětmi, ale dlouhodobě bydlí v USA, je možné i tak zažádat o příspěvek na bydlení? Děkuji
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

3. 2. 2019  |  22:13  |  Andrea

vyřizuji příspěvek na bydlení tchýni, ovdověla. Jedno čtvrtlení vyjde na 5 návštěv, každý uřaduje podle svého a nikdo vám nedá papír s body které máte donést. Vrcholem bylo když uřednice chtěla OP tchyně, v ten moment jsem pochopila co za slepice tam sedí. S klidem jsem ji oznámila že jdu policii, prokazovat se cizím OP je trestné, zřejmě netušila...od té doby mám klid, každou žádost vyřídím v klidu, policie ji zřejmě proškolila.
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat
1/1

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK