Změna. Rodičovský příspěvek se zvýší nejdřív v roce 2020

Monika Veselíková | 14. 11. 2018

O čtyřicet tisíc korun vyšší rodičovský příspěvek chtěla vláda rozdávat už příští rok v létě. Nyní je ale na stole nový návrh. Celková suma rodičovského příspěvku vzroste o osmdesát tisíc korun, novinka ale začne platit nejdřív v lednu 2020.

Diskuze

15. 11. 2018  |  08:03  |  Petula

To snad není pravda ???? hlavně , že si zvýší plat každej rok!!!! A aby zvýšili rodičovský příspěvek ,tak to né!!!!!! O kolik se zvýšili ceny za 10 let?? A furt ty samé peníze,,, Hlavně , že jsme dělali několik let , aby jsme dostali almužnu .Je to ostuda české vlády!! S prominutím Ho.a.a!!

+43
Líbí
Nelíbí
Reagovat

16. 11. 2018  |  08:54  |  xxx

zvýšily, abysme
vždyť neumíte ani psát, proto máte tu almužnu

-24
Líbí
Nelíbí
Reagovat

Další příspěvky v diskuzi 30 komentářů

10. 6. 2019  |  16:00

Abychom??
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

15. 4. 2019  |  23:40  |  Bara

A jeste bych zminila pridavky na deti... Proc jenom nekdo??? Proc ne kazdy??? Kazdy kdo ma deti by mel dle meho nazoru pobirat prispevek na deti???!!! Pak se nemuze nikdo divit,ze se deti nerodi!? Proc??? Ono to nestoji par kacek.... Dnes je bezne ze matky rodi po 30 mozna i po 40... Ani se nedivim,pri prvnim decku jsem mela rod.prispevek 2 580,- a je to asi 14 let,tak kde jsme a o pridavky, jsem prisla kdyz manzel vydelaval asi 12 000,-
+2
Líbí
Nelíbí
Reagovat

15. 4. 2019  |  23:30  |  Bara

To ie fakt,super je mi 35 mam dve deti a myslim si ze nejsem jeste tak stara na tretiho prcka?! Ale kdyz to tady ctu je mi blivno a smutno. Zadne porodne??? Kde jsme? A pak abychom meli potomky,co nas v duchodu uzivi??? Ministrine si tahaji decka do prace a my obycejni lide...,musime byt na mat.dov. protoze zo jinak nejde. Asi tezko bych jako pokladni mohla mit a kojit decko v prac.dobe?! Ale ejhle,jak je mozne ze na ministerstvu to jde??? Oni maji jine prijmy nez my,obycejne matky...
+3
Líbí
Nelíbí
Reagovat

19. 3. 2019  |  20:49  |  Xxx28

Vůbec nepotporujujete střední třídu . Vzali jste nám i nárok na porodné . Hlavně že vy máte krásný peníze a spoustu výhod kdyby jste měli platit všechno co mi a žít s těmi penězi tak nevyjdete.
+2
Líbí
Nelíbí
Reagovat

18. 3. 2019  |  14:05

Je smutné, že důchodcům se zvyšuje dávka každý rok (a s tím i souhlasím), ale na děti (NAŠI BUDOUCNOST) se přispívá stále stejně už více než 10 let!!!
+6
Líbí
Nelíbí
Reagovat

18. 3. 2019  |  13:57

Když už, tak "abychom", vy chytrolíne! Fakt mě znechucují ubožáci, kteří mají potřebu jen na druhé nadávat, ale k vlastnímu názoru na problematiku se nezmůžou...
+2
Líbí
Nelíbí
Reagovat

14. 3. 2019  |  04:59  |  Jana

Myslím, ze až ona skoro “několik let nebo lét” avizovaná začne konečně platit. Budou si naše (do tři let věku) děti již sami vydělávat. Je to smutné zřejmě se toho nedočkáme ani my a snad ani současná vláda.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

4. 3. 2019  |  18:14  |  Deny

Je to hrozné!Kolik roků už se s mateřskou nehýbe!Přitom děti toho potřebuji nejvíce a ještě je vše pro ně nejdražší!Myslím si že by mateřská měla být minimálně 11000kc měsíčně!Vůbec dnes nepodporují rodiny ať se stydí!
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

25. 1. 2019  |  16:47  |  Hahaha

Taky neumite psat, neni to abysme ale abychom, kdyz uz chcete prudit, tak aspon spravne cesky
+6
Líbí
Nelíbí
Reagovat

23. 1. 2019  |  09:03  |  Sanny

Je nefer i to ze díky vysokému platu nedosáhne plno matek na porodní... ale zatím co ostatní co nemakaji mají porodní je to nefer buď všichni a nebo nikdo ne ... a studenti a ti co nemakali v životě mají asi od oka 3200 pomoc v mateřství... a pokud se otočím na komentář tak by bylo nefer aby každý měl jiné peníze proč by zrovna jedna co seděla v kanclu a měla 20.000 aby brala 16.000 a já co jsem dělala rukama abych měla jen 8.000
+3
Líbí
Nelíbí
Reagovat
1/3

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK