Trh s energiemi: silnější přežije

Jana Poncarová | rubrika: Co se děje | 7. 8. 2018 | 8 komentářů
Na trhu s elektřinou a zemním plynem roste vedle tradičních dodavatelů další velký hráč. Skupina Bohemia Energy polyká konkurenty. Před třemi lety získala Europe Easy Energy, teď kupuje Amper Market. Obě společnosti slibují, že pro koncové zákazníky se nic nezmění.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

20. 9. 2018 15:03, Pavel H.

Vzhledem k tomu, že mi Bohemia energy udělala ve výdajích dobré plusko a ušetřil jsem skoro zálohu, tak ať si říká co kdo chce, na řeči kolem nedám, když vidím realitu u nás.

+3
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 8 komentářů)

20. 9. 2018 15:03 | Pavel H.

Vzhledem k tomu, že mi Bohemia energy udělala ve výdajích dobré plusko a ušetřil jsem skoro zálohu, tak ať si říká co kdo chce, na řeči kolem nedám, když vidím realitu u nás.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 8. 2018 12:46 | David Bortový

Můžete mi prosím vysvětli, zda je topení biokrbem (https://www.levnekrby.cz/biok rby/) ekonomicky výhodné či ne?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

10. 8. 2018 12:33 | Tomáš Diviš

Kdybych se na to měl všude dívat pouze přes smlouvu, tak jak jí mají postavenou, tak bych jí nepodepsal nikde. Protože pokaždé když to čtu, tak se minimálně jeden bod najde, se kterým nesouhlasím. Tady to bylo to samé, ale k B.E. jsem přešel kvůli nižší ceně, co mi teď účtují. Rozdíl co mám teď a co jsem měl před tím je necelých 4,5tisíce.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

8. 8. 2018 9:44 | Jarda

Podobnou zkušenost mám také já s BE. Nějaký jejich nastrčený floutek mě přesvědčil, abych přestoupil k BE.Nenechal mě přečíst podmínky, že můžu kdykoliv odejít.Tak jsem podepsal a když jsem si později přečetl podmínky, hned jsem přihlášku k BE zrušil. Už nikdy více!!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2018 17:59 | Ludy

Mám tu samou zkušenost. Šmejdi z BE se nestyděli podvést téměř devadesátiletou matku. To to jako stát vedeme, když začínají mít navrch takoví Šmejdi.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2018 17:05 | Štěpán

Kdybych měl pokaždé řešit komu jaké peníze posílám, nedělal bych nic jiného než bych si neustále hledal náhradní firmu za firmu, protože v každé firmě se něco děje. Takže jsem u 3E zůstal ty fungují jako dřív a BE v podstatě neřeším nemám s nimi problém, když firmu nechávají tak jak běžela. U aktuální změny to vidím v podobném duchu.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

7. 8. 2018 9:40 | Martin

Ja jsem odesel od Europe Easy, kdyz je koupila Bohemia Energy. Je sice mozne, ze ferove podminky a rozumne ceny zustaly, ale odmitam sve penize posilat firme, ktera tady zavedla nejhorsi smejdovske praktiky pri uzavirani smluv. Osobne jsem musel pomahat rusit smlouvu babicce, na ktere smejdi z BE podvodem/natlakem/vyhruzkama vylakali podpis.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

7. 8. 2018 7:09 | David

Jsem u Amperu, ale vzhledem k tomu, že je koupila Bohemia uvažuji o změně dodavatele. Ceníky nachvíli zůstanou stejné a pak zdraží.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Jan Procházka

ekonom

Pavel Mertlík

exministr a ekonom

Jan Procházka
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Pavel Mertlík
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services