Šéf České pojišťovny: Soudní pře o miliardy? Nebojíme se

Ondřej Tůma | rubrika: Rozhovor | 14. 4. 2018 | 6 komentářů
Pokračování rozhovoru s generálním ředitelem České pojišťovny Markem Jankovičem. O přístupu Čechů k pojištění, ale i o problematických investičních pojistkách, které můžou přijít pojišťovny hodně draho.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

20. 4. 2018 8:48, Jiří

V této pojišťovně jsou stále tzv.přetáčeči,kterým vše prochází. Klienty připraví o desetitisíce a pojišťovna si mne ruce. Na poctivém obchodníkovi jim nezáleží,těch se zbavují,ty tahle pojišťovna nepotřebuje. Je smutné kolik poctivých lidí odsud odešlo samo nebo bylo donuceno odejít,protože byli moc upřímní a ferovi ke klientům. To se ale dneska asi nenosí.

+8
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

15. 5. 2019 11:42 | Jaroslav

Česká pojišťovna a.s. je organizace, která vystupuje vůči klientům s medovým úsměvem a tváří se, jak bezvadně se o klienty stará. Při plnění vás ale oškubou jako slepici. Komu se chce soudit? A na to ČP spoléhá. Mám s ČP mnoho negativních zkušeností. Přestože se v pojistné smlouvě zavázala ČP k pravidelné výplatě důchodu (bez vedlejších podmínek ve smlouvě a VPP), za více než 10 let mi nepřišla ani koruna. Není náhodou taková "správa" pojistky porušením povinností při správě cizího majetku? Přečetl jsem si rozhovor s panem generálním ředitelem. Kecy, kecy..., doufám, že si nehrajeme na právní stát ale právním státem jsme. Ani se nedivím, jaká ČP je. Ryba smrdí od hlavy!
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

27. 8. 2018 12:02 | Dělník Fábera

Jojo,karma je zdarma.Co zaseješ,to sklidíš.Bohatý blb pan Kellner se prohne...
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2018 14:23 | Josef

Ano, p. Lukáši máte NAPROSTOU PRAVDU. Chtěl jsem si u ČESKÉ POJIŠŤOVNY sjednat úrazovku, do zdravotního dotazníku jsem uvedl, že jsem po úrazu před 16 lety na vozíčku, ale s ničím se neléčím a ČESKÁ? Novou smlouvu mi VYPOVĚDĚLI, že jsem pro ně RIZIKOVÝ , že NEMÁM NÁROK SE POJISTIT, protože už nějakého ,,vozíčkáře" měli a ten chtěl po nich plnění" Copak jsou VŠICHNI VOZÍČKÁŘI STEJNÍ? Nezavání to tak trochu DISKRIMINACÍ? Chtěl bych vidět VEDENÍ ČP, kdyby se ocitli na mém místě, a to si máme nechat líbit? Nevadí vám toto smutné zacházení?
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

20. 4. 2018 14:13 | Jitka

Musím této informaci( p. Jiří) dát za pravdu, tzv. přetáčeci se ,,sladce" usmějí na věci neznalého klienta, a přes informaci, jak to budou mít VÝHODNÉ a už ho poškodí min. o desetitisíce, ale že jim NAVÝŠÍ SKRYTÉ NÁKLADY a POPLATKY,už se nezmíní. A za toto jsou HODNOCENI jako VIP OBCHODNÍCI, jen si vzpomeňte, jak to bylo s OVB, pokud toto zacházení nikomu nevadí, ale ...kde není žalobce, není ani soudce...
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

20. 4. 2018 8:48 | Jiří

V této pojišťovně jsou stále tzv.přetáčeči,kterým vše prochází. Klienty připraví o desetitisíce a pojišťovna si mne ruce. Na poctivém obchodníkovi jim nezáleží,těch se zbavují,ty tahle pojišťovna nepotřebuje. Je smutné kolik poctivých lidí odsud odešlo samo nebo bylo donuceno odejít,protože byli moc upřímní a ferovi ke klientům. To se ale dneska asi nenosí.
+8
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 4. 2018 10:23 | Lukáš

Vážený pan ředitel nás tady dosti ohlupuje. "Jeho" pojištovna je jedna z těch, u které MUSÍ být zaměstnavatel ze zákona pojištěn proti prac.úrazům. A tato "jeho" pojištovna pak klienty, kteří se dostanou po pracovním úrazu do situace, kdy je jim vyplácena tzv. renta tak jsou následně touto pojišťovnou při zvýšení min.mzdy na výplatě této renty kráceni. Já již za poslední 2 roky takto přišel o +/- 30.000,-Kč!! Njn, holt si pan ředitel a ost. musí nějak na bonusy vydělat - hnus!!
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Petr Nečas

politik

Patrik Nacher

podnikatel a ekonom

Petr Nečas
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Patrik Nacher
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 1 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services