Chcete vypiplat další Ledecké? Tak nepiplejte jenom Ledecké

Michal Kašpárek | 2. 3. 2018

Na sportovních úspěších se stále větší měrou podepisují vzdělaní umpalumpové v pozadí. Česko míří k tomu, aby tu i oni vyrůstali mimo systém.

Diskuze

2. 3. 2018  |  10:31  |  Jarda

Stát musí především podporovat tzv. sport pro všechny, tj. aby v každé obci byly dostupné sportoviště a podmínky pro sportování obyvatel všech věkových skupin. Měl by také podporovat cvičitele a spolky, které se věnují cvičení dětí. Jestliže se někdo chce živit profesionálním sportem, je to jeho soukromá věc a musí ji brát (i jeho rodiče, kteří ho v tom podporují) jako svou investici do budoucnosti (stejně jako když si zvolí svoji pracovní profesi) a platit si to sám, Já si také svoje sportovní aktivity platím sám, protože mě to baví a mám pak lepší kondici. Nehodlám podporovat přeplácené sportovní hvězdy. Je plno sportovních odvětví, které se jenom proto, že za sebou nemají silné sponzory ani nedostanou na televizní obrazovky. A to je špatně tam, by ČT měla více zapracovat na svém vysílacím schématu. Uvědomte si, že ty přeplácené hvězdy platíme i když nechceme, už jen tím, že si koupíme určité značkové oděvy, auta atd. mohly by klidně stát minimálně o 30% méně, kdyby výrobci neplatili nehorázné sumy za reklamu. OH už nejsou tím čím by měli být, setkáním amatérských sportovců.

+22
Líbí
Nelíbí
Reagovat

4. 3. 2018  |  17:24  |  Alice

On pan Ledecký rád svěřil, kolikže milionů do svbé dcery investoval,aby mohla mít výsledky jaké má, ale nesvěřil se kolik milionů dotací dostal od nás daňových poplatníků, kteří nikde nic nedostanou jen musí sponzorovat nechtěně ! podobné bohače ! To měl raději mlčet, protože tím neprivilegované lidi jen štve !

-3
Líbí
Nelíbí
Reagovat

Další příspěvky v diskuzi 13 komentářů

5. 3. 2018  |  21:26  |  Rocco

Hm "kostrbatá" snaha udělat téma ku klikání. Aspoň se tam podařilo transplantovat Babiše, krumpáče a trochu závisti :-D
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

6. 3. 2018  |  17:20  |  bobo

Místo abychom se radovali z úspěchu našich Olympioniků a velkého úspěchu Ester Ledecké,která zjevně byla vedena tím správným směrem už od malička,tak tady polemizujeme o tom kolik to koho stálo...Janek Ledecký je také úspěšný i když v něčem úplně jiném než jeho dcera a tak zřejmě bylo logické,že do dcery investoval...a je správné,že ta jeho investice se vyplatila...to,že český stát nedokáže podpořit úspěšné sportovce a ne jen je není chyba ani Ester ani jejího otce.... jsem Pyšná na to děvče,protože je jasné,že to vítězství si zasloužila...a přeji jí ať se jí daří i nadále....
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

7. 3. 2018  |  11:15  |  josef

Jak jste prisla na to, ze cesky stat neumi podporit uspesne sportovce? Vite kolik penez je ve statnim rozpoctu na reprezentaci? Je to 1.7 miliardy!!!
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat
2/2

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK