Problémy UniCredit Bank: Nefunkční online bankovnictví a tisíce klientů bez přístupu k účtu

Dlouhých devět dní neměli někteří klienti UniCredit Bank online přístup ke svým penězům. Některé problémy se nepodařilo vyřešit ani během uplynulého víkendu. Omezení způsobila aktualizace bankovního softwaru.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

17. 1. 2018 20:57, Erika

Prihlasovanie do bankingu hotová pohroma ako keby sa to nedalo jednoducho id uživatela a heslo a nie 1000 kodov na všetko ma to otravuje teké zabespečenie že ani majitel učtu sa nevie dostat do internet bankingu

+20
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 21 komentářů)

22. 7. 2022 13:32 | Ivana

Stale problemy.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 6. 2021 11:42 | Ing. Jan Sznapka

Marně se snažím přihlásit ke svému účtu,protože mi uniklo, že UCB zavedl nový způsob přihlašování a potvrzování plateb pomocí PIN kódu a ten já nemám. Banka mi sdělila, jsem si prý PIN nastavil asi před 2 měsíci při nastavení aplikace event. při její aktualizaci, ale já jsem ji při přihlašování vůbec neměl ani nepoužíval. Klientské číslo s kombinací hesla už nelze použít a proto ty problémy. Prokazování své identity on-line je tak složité, že je lepší se mu vyhnout navštívit nejraději osobně pobočku.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

9. 12. 2020 7:04 | Michal

Mobilna aplikacia Unicredit bank ktoru odvazne nazyvaju Smart banking nefunguje uz minimalne od 4.12.2020 cize uz takmer tyzden. Tato banka s tym ma zjavne opakovany problem. Diletantstvo a amaterizmus, tato banka je za trest, nech vas ani len nenapadne otvarat si v nej ucet.
+6
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 3. 2020 16:49 | Adámková Irena

Mám účet u UCB A u dvou plateb mi uplynula splatnost. Hotovost už také žádnou nemám. Jak dlouho bude tento stav trvat a prosím poraďte mi, co mám dělat.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

11. 11. 2019 13:49 | jana

Nemůžu se přihlásit na své účty, zkouším různé nabídky počítače, ale nic. Co se děje. Vždy jsem byla se službami spokojená, teď nevím!
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

19. 1. 2019 11:00 | Alla

Dobrý deň dnes som sa chcela prihlásiť do internet bankingu a nefunguje vypisuje že ID alebo heslo je nesprávne.Skusal to aj muž a tiež mu to neslo
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

21. 7. 2018 21:57 | Marek Sukel

Poznam to ....uplny amateri,katastrofa a robia len s cloveka blbca.
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 7. 2018 21:53 | Marek Sukel

Ja neviem co to je za banku ,ale je tam problem prihlasit sa a stale po troch pokusoch to vyhodnotia ako zle zadane udaje .Takto to potom automaticky zablokuju a po zavolani n.a. infolinku do banky, to akoze odblokuju a vyhodnotia ze bol zadany zly pin....Ale,potom zase opetovne je ten isty problem s prihlasenim.Oni nech nerobia s cloveka blbca,ze niekto nevie zadat dobry pin trikrat po sebe. Amaterizmus katastrofa
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

26. 3. 2018 19:28 | Jan Jarolím

To že internet banking aplikace v mobilu se po aktualizaci chová jako kdybych byl cizí mě nepřekvapuje. to že se mi už několikrát stalo že jsem chtěl zaplatit a skončilo to tím že jsem se dostal k podpisu transakce a tam mi to vypadlo že jsem se měl přihlásit do bankovnictví a od té doby všechna hesla byly špatně. Tahle banka je sračka co se týče bankovnictví. Spořitelna, equabanka a Fio je v tomhle rolce royce
+4
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

28. 1. 2018 0:51 | Ari

Ted jeste horsi... V online bankingu jsem zjistila ze mam odchozi transakce na 1k eur, ktere jsem nepravadela. Kartu jsem mela vzdy v moje penezence a nikomu neposkytovala a platila jsem online vzdy jenom v overenych eshopech. Banka mi poradila pozadat o reklamaci. Stejnou situaci ve stejny termin mela moje teta, ktera bydli v Parizi a vubec nemame nic spolecneho s ni. No dobre ted se resi reklamaci - pozor uz 2,5 mesici. Super minus 1000eur. Od ty doby mam novou kartu a mam blokovane všichni online olatby. Platila jsem jenom v Lidlu a Tescu, a pak si vybirala z bankomatu. Takze pokrocovani.... Tim se priblemy nekonci. Dnes vidim v online bankingu stejnou situaci- platba ze zahranici,kdyz jsem porad v Praze a mam zablokovane online platby.... Takze v bance ani necedi jak to je vubec mozny. Takze ta banka je proste k nicemu!!! Online platby nepouzivam, uz to dela velký priblem, ale i pres to me odchazi penize - platba v zahranici... Jsem v soku
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 1. 2018 20:57 | Erika

Prihlasovanie do bankingu hotová pohroma ako keby sa to nedalo jednoducho id uživatela a heslo a nie 1000 kodov na všetko ma to otravuje teké zabespečenie že ani majitel učtu sa nevie dostat do internet bankingu
+20
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

30. 12. 2017 20:29 | Jan Sznapka

Je 30.12.2017 a marně se snažím na tabletu vstoupit na on line banking a přihlásit se ke svému účtu, z kterého (jak mne dnešním mailem informuje UCB) provedla nějakou platbu, kterou jsem vůbec nezadal. Není to poprvé co na problémy s přihlášením narážím. Jsem naštvaný a hodlám svůj spořicí účet u vás zrušit.
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

15. 12. 2017 10:07 | Markéta Strnádková Jablonec nad nisou

Dobrý den dnes je 15.12.2017 a stále se nemohu přihlásit na svůj účet. . . . Zajímalo by mě jak dlouho to bude ještě trvat? Docela už začínám ztrácet trpělivost! Na bance telefony nezvedají . . .zkouším se tam dovolat už třetí den . . .nevím ,ale když už se nemohu dostat na svůj účet ke svým penězům bylo by fajn kdyby na pobočce zaměstnanci banky zvedli telefon abych se dozvěděla kdy budu konečně moct zaplatit své pohledávky bohužel nefunkční software mě neomlouvá,že zplatky jiným bankám nepřišli včas!!!!!
+1
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

25. 10. 2017 19:38 | Andrea

Dobrý den,
řeším nyní ve své diplomové práci problematiku výběru banky a zajímal by mne Váš názor. Prosím tedy o vyplnění dotazníku: https://62131.vyplnto.cz/.
Velmi děkuji.
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

18. 10. 2017 18:32 | MoB

Co Italové - bankovní software dělají taky indické firmy :)
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

17. 10. 2017 9:48 | kodiak medvěd

No co taky čekat od Italů :-)) Jenom blázen si u nich zřídí účet....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

17. 10. 2017 8:52 | josef

Stale vidim certifikat s platnosti do 2019
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 10. 2017 20:57 | Silva

No tak to je síla. To vůbec nezávidím :/
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

16. 10. 2017 20:00

A co jste tam videl ve 14:50 nebo drive dnes od rana ? Radeji jste to ani nezkusil, ze ?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

16. 10. 2017 16:36 | josef

no ja tam vidim certifikat z roku 2016 platby do 2019....
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

Stránka 1/2

Předchozí

1

Spočítejte si

Výpočet RPSN

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Ondřej Bartoš

podnikatel a investor, Credo Ventures

František Piškanin

podnikatel, Hopi

Ondřej Bartoš
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
František Piškanin
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services