Pět dobrých rad: Chcete si přivydělat?

Petra Dlouhá | rubrika: Jak na to | 21. 4. 2015 | 6 komentářů
Chcete si přivydělat, čas i příležitost by byly… Jenže nevíte, nakolik vás sváže řemen byrokratických brzd a omezení? Přinášíme pět tipů. Do začátku se můžou hodit.

Abychom udrželi kvalitu diskuze pro slušné čtenáře, je nutné se před vložením komentáře přihlásit. Jste tu poprvé? Pak se nejdřív musíte zaregistrovat. (Už jsem, ale zapomněl jsem heslo!)

Přihlásit se

Příspěvek s nejvíce kladnými hlasy

19. 7. 2015 15:51

Od pracaku neberu ani korunu proč si mohu vydělat jen polovinu životního minima porušuje zákon Marksová jelikož odrbává pro všechni stejné podmínky

+5
+-
Reagovat na příspěvek

Další příspěvky v diskuzi (celkem 6 komentářů)

24. 10. 2015 16:19 | Radim

Dobrý den. Určitě lze mít dva hlavní pracovní poměry zároveň? U jiných zaměstnavatelů? Jak se pak řeší minimální doba pro odpočinek? Sleduje to někdo nějak? A co takové ty růžové prohlášení? Díky moc
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 10. 2015 8:23 | Dohnálková

Jak je to s přivýdělkem u předdůchodu? Nemám na mysli předčasný důchod, ale předdůchod, který je vyplácen z naspořeného penzijního připojištění?
0
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

3. 8. 2015 11:46

Jo paní Marksová ?! Znám !!! Když jsem žádala o příspěvek na bydlení,tak jsem jej nedostala.TO BYLO JEŠTĚ ZA DRÁBKA top 09,totéž za KONÍČKA čssd. A nyní za paní Marksové je to stejné. Copak pravice je stejná jako levice ? Úřad práce pro prahu 2 nelogicky zamítl.nakonec jsem se obrátila na soud,a ten jsem vyhrála.Dokonce i Úřad ombudsmana zjistil,že Úřad práce + MPSV se dopustil protiprávního jednání apod.
+3
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

19. 7. 2015 15:51

Od pracaku neberu ani korunu proč si mohu vydělat jen polovinu životního minima porušuje zákon Marksová jelikož odrbává pro všechni stejné podmínky
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

22. 4. 2015 13:06 | petrsila

Pokud vím, tak žádat může nejdříve po dvou letech. Pak jí sociálka vypočte vyšší důchod (zvýší vyměřovací základ o 1,5% za každých 360 dní).
+2
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Zobrazit celé vlákno

21. 4. 2015 11:02 | cika

Nerozumím přesně lhůtě 360 dnů u důchodců. Mamka je v důchodu už rok a půl a současně je stále OSVČ. Mám to chápat tak, že si nyní může požádat o zvýšení důchodu?
+5
+-
Reagovat | Citovat | Nahlásit

Spočítejte si

Výpočet čisté mzdy 2024

Rozšířená verze kalkulačky

Další kalkulačky

Interaktivní grafiky

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdy můžu do důchodu a kolik dostanu. Kalkulačka a pravidla

Kdo může žádat o přiznání starobní penze? Co všechno se počítá? Jaké jsou podmínky? Tady...více

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Nemáte v peněžence poklad? Takhle poznáte vzácné koruny

Vypadají jako peníze, které denně bereme do ruky. A najdou se lidé, co by nám tu ruku...více

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Nové dopravní značky. Podívejte se, co vás čeká na silnicích

Od 1. ledna 2024 čeká na řidiče několik nových dopravních značek. Novelu vyhlášky č. 294/2015...více

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Na tyhle e-shopy si dejte pozor. Ukážeme jejich triky

Tohle není podvod, který by měl každý poznat hned na první pohled. Není to amatérsky působící...více

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Cesta do pravěku. Podívejte se, jak vypadalo internetové bankovnictví před 20 lety

Ať jste, nebo nejste pamětníci, tenhle výlet bude plný překvapení. Připomeňte si pionýrské...více

Přihlášení k newsletteru

Změny, novinky a aktuality ze světa osobních financí přehledně ve vaší schránce – čtěte náš pravidelný newsletter.

Informace ke zpracování osobních údajů

Souboj osobností

Kdo je vám sympatičtější? Hlasujte v našem souboji osobností a zvolte si svého oblíbence (případně menší zlo). Stačí kliknout na fotografii.

Vlastislav Bříza

podnikatel, Koh-i-noor

Tomáš Sedláček

ekonom

Vlastislav Bříza
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů
×
Tomáš Sedláček
ÚSPĚŠNOST
0,00 %

z 0 duelů

Chci jiný souboj
Souhrnné výsledky duelů

Partners Financial Services