Výpočet podpory v nezaměstnanosti v roce 2017: Můžete dostat víc

Petra Dlouhá | 12. 1. 2017

Naše kalkulačka vypočítá výši podpory v nezaměstnanosti v roce 2017. Přinášíme všechny důležité informace: kdo má na podporu v nezaměstnanosti nárok, kdo ne, jak dlouho ji budete brát, jestli si smíte přivydělat a mnoho dalšího.

Diskuze

18. 5. 2017  |  21:52  |  August

Dobrý den,neni to spíš tak, že se podpora počítá z posledního zaměstnání? Když např. Budu pracovat rok za 50000, ukončím poměr a přejdu na týden do práce za 10 000 tak se mi podpora bude počítat už z těch 10 000 bez ohledu na to, co bylo před tim... Alespoň tak mi to bylo řečeno. Děkuji

+4
Líbí
Nelíbí
Reagovat

14. 2. 2017  |  14:20  |  ISF

Podpora se vypočte z čisté mzdy, nikoliv z doplatku (tedy toho, co vám zaměstnavatel zašle na účet). Nezapočítávají se tedy ani srážky ze mzdy dobrovolné, jako je spoření, jízdné, exekuce ap. Tedy to co máte uvedeno jako čistá mzda, je pak následně užito pro výpočet podpory v nezaměstnanosti.

-1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

Další příspěvky v diskuzi 18 komentářů

6. 4. 2017  |  23:25  |  Květka

Dobrý den, beru péči na nemocného sedmileteho syna 4.stupeň závislosti. Mám nárok na podporu v nezaměstnanosti? Děkuji za odpověď.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

17. 4. 2017  |  16:40  |  Sisi

Dobrý den když jsem dala výpověď. Normálně mi běží dvouměsíční výpovědní lhůta, a nastoupím ze zdravotních důvodu na prac.nespochnost.Ovlivní pracovní neschopnost nějak výši podpory v nezaměstnanosti.?Předem děkuji za odpově´d
+1
Líbí
Nelíbí
Reagovat

9. 5. 2017  |  12:42  |  Petra

Dobrý den. Prvního ledna 2017 jsem končila ve firmě z důvodu zrušení všech pracovních míst s ohledem na ukončení činnosti zaměstnavatele. Dostala jsem tříměsíční odstupné. Celý únor jsem byla nahlášená na úřadu práce. Od 1.3.2017 jsem byla zaměstnaná, ale k 27.4.2017 jsem podala výpověď ve zkušební době. Chci se zeptat, jestli se mi bude podpora počítat z doby 1.3.-27.4. nebo z předešlého zaměstnání? Děkuji za Vaši odpověď.
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

11. 5. 2017  |  22:08  |  Iveta

Prosím,50 let dovrsim az v červnu,nastoupit na pracak mam v květnu.Mám narok na podporu na pět nebo osm měsíců,dekuji
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

18. 5. 2017  |  21:52  |  August

Dobrý den,neni to spíš tak, že se podpora počítá z posledního zaměstnání? Když např. Budu pracovat rok za 50000, ukončím poměr a přejdu na týden do práce za 10 000 tak se mi podpora bude počítat už z těch 10 000 bez ohledu na to, co bylo před tim... Alespoň tak mi to bylo řečeno. Děkuji
+4
Líbí
Nelíbí
Reagovat

21. 5. 2017  |  04:54  |  Jan

Chci ze zeptat na jak dlouho mam narok na podporu když mě je 54 let .ale během podpory mi bude 55 .jestli se mi prodlouží nebo ne
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

2. 6. 2017  |  11:38  |  kačka

V dubnu mi skončil rodicak ...ale jelikož jsem v květnu ještě dělala brigádu, podporu mi vypočítali s 3900. Kč, takže budu mit přes 1000Kč ?? je to nefér, jsem 5 let na mateřské a že si chci ještě k řodičáku přivydělat a měsíc po řodičáku dělám brigádu, už mi to berou z toho!!!!! Jsen pěkně nasrana na ten náš posranejch stát!!! Kdybych byla cikánka, dostanu všechno!!!
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat

5. 6. 2017  |  12:55  |  Frajer Luke

Cikani nemuzou za to, ze jsi blba
  0
Líbí
Nelíbí
Reagovat
2/2

Vložit komentář

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb nám k tomu udělujete souhlas. Další informace.

OK